SMART BOOKS – Nowa jakość wśród książek dla dzieci !

Książki SmartBooks

Marka Smart Books to nowa jakość wśród książek dla dzieci na rynku wydawniczym. Publikacje pod marką Smart Books cechuje szczególna dbałość o najwyższą jakość pod względem zawartości merytorycznej, grafiki oraz wykonania. Wszystkie publikacje spełniają restrykcyjne wymagania dotyczące bezpieczeństwa i obowiązujących norm jakości na terenie Unii Europejskiej, gdzię są także produkowane.

Pierwszą serią pod marką Smart Books, która ukazała się na polskim rynku, są Książeczki Poznawcze. Jest to wyjątkowa seria książeczek kartonikowych przeznaczona dla najmłodszych dzieci w trzech grupach wiekowych (3, 6, 12 miesięcy), których zadaniem jest zapewnienie odpowiedniego rozwoju małego człowieka poprzez poznawanie kształtów i obrazów z otoczenia, a także wprowadzając elementy nauki poprzez zabawę. Specjalna grafika dostosowana do wieku maluszka uczy koncentracji, stymuluje percepcję oraz wyobraźnię. Wszystkie grafiki, kształty i rysunki są wykonane przez zespół doświadczonych ilustratorów „od podstaw” z zastosowaniem charakterystycznej „kreski” ułatwiającej dziecku identyfikację przedmiotów i kształtów. Istotnym wyróżnikiem jakości marki Smart Books jest fakt, że nie stosuje w swoich rysunkach gotowych wzorców czy obrazków opartych na „ikonkach” pobranych z Internetu czy programów typu ClipArt. Realistyczna tematyka w artystycznym ujęciu pomaga maleństwu w sposób fascynujący odkrywać świat.SmartBooks

Niemowlę bezpośrednio po urodzeniu zazwyczaj do 2-3 miesiąca życia widzi otaczający świat nieostro, przeważnie w odcieniach szarości, czasem odróżniając mocno kontrastowe barwy. Dlatego pierwsza grupa książeczek poznawczych Smart Books to książeczki kontrastowe pokazujące kształty, zwierzątka domowe, twarze członków rodziny oraz otaczające niemowlę przedmioty. Dzięki czarno-białemu kontrastowi dziecko jest w stanie skoncentrować swoją uwagę na kształtach, które w miarę rozwoju nauczy się rozpoznawać i kojarzyć w otoczeniu. Kluczową rolę w edukacji maleństwa odgrywają rodzice, dziadkowie, rodzeństwo oraz inne osoby opiekujące się dzieckiem. Książeczki poznawcze to wspaniała pierwsza wspólna zabawa z dzieckiem poprzez obserwowanie jego reakcji na pokazywane obrazy, opowiadanie własnych „historii” związanych z przedmiotami i kształtami. To pierwsze książeczki, które idealnie łączą naukę i zabawę budując więzi pomiędzy rodzicem i dzieckiem.

Dziecko rośnie i rozwija się w pierwszym roku swojego życia w bardzo szybkim tempie, które wymaga stosowania odpowiednich bodźców do stymulowania jego percepcji. Kolejne tytuły książeczek poznawczych Smart Books adresowane są do maluchów 6-12 miesięcznych. Wprowadzane są żywe kolory, nowa tematyka rysunków a nawet pierwsze liczby czy przeciwieństwa. Dzięki specjalnie dobranej zawartości książeczek poznawczych maluchy mogą okazać się prawdziwymi „geniuszami” w rozpoznawaniu owoców, warzyw, przedmiotów w domu a nawet zwierząt. Kontakt dziecka z książeczkami poznawczymi wzbogaca jego przyszłe słownictwo i rozwija wyobraźnię. Unikatowa grafika wpływa na abstrakcyjne postrzeganie otaczającego świata a skojarzenia dziecka jeszcze długo będą zaskakiwać jego rodzinę 

Smart Books – to mądre książki z artystyczną duszą !

Tu kupisz online

logo bonito

logo nieprzeczytane

logo empik

Patronat medialny

logo color dzidziusiowo

Smart Books

Smart Books to rozpoznawalna marka wśród książeczek dla dzieci. Współpracujemy z solidnymi Partnerami, rysownikami i autorami z całego Świata. Nasi klienci biznesowi – Sieci Handlowe – doceniają nas za indywidualne podejście i elastyczność. Nasi Klienci otrzymują mądre książki z artystyczną duszą!

UWAGA! Ten serwis używa cookies w celu poprawnej realizacji dostarczanych usług i informacji oraz w celach gromadzenia anonimowych informacji statystycznych.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

I understand
© 2019 Smart Books. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. ©
flamaster.net responsywne strony internetowe