Z dumą informujemy, że na stałe do marki Smart Books dołączyły kolejne wydawnictwa międzynarodowe, których publikacje będziemy oferować na rynku polskim. Są to dwa, znane, brytyjskie wydawnictwa I am a Bookworm oraz Rockpool Publishing.

 

New IAABW Logo 300I am a Bookworm to wydawnictwo bajek dla najmłodszych dzieci, książeczek kartonikowych, obrazkowych i książek do kąpieli, specjalizujące się w tworzeniu pięknych książek dla dzieci, które ekscytują, edukują, bawią i inspirują…, przykładowy katalog można zobaczyć tutaj: https://issuu.com/iamabookworm/docs/i_am_a_bookworm_-_2016_catalogue

 

 

 

Rockpool logo 300Rockpool Publishing to przede wszystkim bogata oferta literatury dla dzieci do 12 roku życia. Główną postacią wydawnictwa jest popularny rysownik i ilustrator książek – Stuart Trotter. Stuart rysował m.in. Misia Ruperta, Listonosza Pata, Kubusia Puchatka czy postacie Wallace’a i Gromita. Jego prace oraz książki jego autorstwa znajdziecie tutaj: https://www.stuarttrotterillustration.co.uk/

 

Tu kupisz online

logo bonito

logo nieprzeczytane

logo empik

Patronat medialny

logo color dzidziusiowo

Smart Books

Smart Books to rozpoznawalna marka wśród książeczek dla dzieci. Współpracujemy z solidnymi Partnerami, rysownikami i autorami z całego Świata. Nasi klienci biznesowi – Sieci Handlowe – doceniają nas za indywidualne podejście i elastyczność. Nasi Klienci otrzymują mądre książki z artystyczną duszą!

UWAGA! Ten serwis używa cookies w celu poprawnej realizacji dostarczanych usług i informacji oraz w celach gromadzenia anonimowych informacji statystycznych.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

I understand
© 2019 Smart Books. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. ©
flamaster.net responsywne strony internetowe